ДЕТСКИ ЗАВЕДЕНИЯСВОБОДНИ МЕСТАРЕМОНТИ И НОВИ МЕСТАРАБОТНА ГРУПА
Детски заведения по район
Всички райони, Средец, Красно село, Възраждане, Оборище, Сердика, Подуяне, Слатина, Изгрев, Лозенец, Триадица, Красна поляна, Илинден, Надежда, Искър, Младост, Студентски, Витоша, Овча купел, Люлин, Връбница, Нови Искър, Кремиковци, Панчарево, Банкя
Детски заведения по тип
Всички, ДГ (с яслени групи), ДГ, ДГ (с логопедични групи), СДЯ, ПГУ
Списък на детските заведения - всички райони
СДЯ №1
Средец
гр. София, ул. "Хан Крум"
02/987-80-20
ДГ №1 (с яслени групи)
Възраждане
гр. София, ул. "Брегалница"
02/8317017
ДГ №2 Звънче (с яслени групи)
Триадица
гр. София, ул. "Златишки проход"
02/9581271
ДГ №3 Детелина
Панчарево
с. Казичене, "Христо Ботев"
9995274 9995013
ДГ №3 Детелина - Експериментална сграда
Панчарево
с. Казичене, ул. "Хан Крум"
9997471
ПГ в 4 ОУ "Проф. Джон Атанасов" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ул. "Тирана"
979 09 63
ДГ №4 Слънчо
Витоша
с. Владая, Ела
9991032 9991032
ПГ в 5 ОУ "Иван Вазов" (целодневна организация)
Витоша
гр. София, кв. Павлово, ул. "Симеон Радев"
856 50 65
ДГ №5 Надежда (с яслени групи)
Връбница
гр. София, кв. "Връбница" I ч. бл. 510 А,Б
9346610
ДГ №5 Надежда - сграда Обеля 1
Връбница
гр. София, жк. Обеля - 1, бл.102, вх.А и вх.Г
9346610
ДГ №5 Надежда - сграда Връбница 2
Връбница
гр. София, жк. Връбница - 2, бл. 621, вх. А
9346610
ДГ №5 Надежда - сграда Обеля 2
Връбница
гр. София, ж.к. Обеля - 2, бл. 204, бл. 207, бл. 214, бл.221
9346610
ДГ №6 Вълшебен свят (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ж. к. "Л. Толстой", ул. "Генерал Жостов" №1;
9387008
ДГ №6 Вълшебен свят - сграда 2
Надежда
гр. София,
ПГ в 7 СУ "Св. Седмочисленици" (полудневна организация)
Средец
гр. София, ул. "Шишман"
02987 79 89
ДГ №7 Детелина (с яслени групи)
Триадица
гр. София, ул. "Деян Белишки"
8589108
ДГ №8 Проф. д-р Елка Петрова (с яслени групи)
Красно село
гр. София, ул. "Ген. Стефан Тошев"
02/8592387 02/8597431
ДГ №8 Проф. д-р Елка Петрова - почасова организация
Красно село
гр. София, ул. "Ген. Стефан Тошев"
ПГ в 8 СУ "Васил Левски" (целодневна организация)
Студентски
гр. София, ул. "Полк. Георги Янков"
871 91 76
ПГ в 8 СУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Студентски
гр. София, ул. "Полк. Георги Янков"
871 91 76
ДГ №9 Пламъче
Овча купел
гр. София, ул. "Овчо поле"
9204313
ПГ в 10 СУ "Теодор Траянов" (целодневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-1", ул. "Методи Андонов"
974 32 30
ПГ в 10 СУ "Теодор Траянов" (полудневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-1", ул. "Методи Андонов"
974 32 30
ДГ №10 Чебурашка (с яслени групи)
Студентски
гр. София, ул. "Проф. арх. Станчо Белковски", №16
871-91-43
ДГ №10 Чебурашка - почасова организация
Студентски
гр. София, ул. "Проф. арх. Станчо Белковски", № 16
ДГ №11 Мики Маус (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1" до бл.18
8742041 8749089
ДГ №11 Мики Маус - почасова организация
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1" до бл.18
028742041
ПГ в 12 СУ "Цар Иван Асен II" (полудневна организация)
Средец
гр. София, ул. "Иван Асен II"
943 79 55
СДЯ №12 Бебеландия
Слатина
гр. София, ул. "Плачк. манастир"
02/944-40-62
ДГ №12 Лилия (с яслени групи)
Студентски
гр. София, ул. "Боян Дановски"
8710158 ; 8719173
ДГ №13 Калинка (с яслени групи)
Искър
гр. София, ул. 5036
9791485 9791495
ПГ в 14 СУ "Проф. Асен Златаров" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Генерал Чернаев"
831 37 32
ДГ №14 Карлсон (с яслени групи)
Младост
гр. София,
8850239
ДГ №15 Чучулига (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Св. Николай Чудотворец"
9387138; 9388014
ПГ в 15 СУ "Адам Мицкевич" (полудневна организация)
Надежда
гр. София, ул. "Й. Хаджиконстантинов"
938 28 80
ПГ в 16 ОУ "Райко Жинзифов" (полудневна организация)
Надежда
гр. София, ул. "Дравски бой"
938 70 15
ДГ №16 Приказен свят (с яслени групи)
Студентски
гр. София, ул. "Атанас Манчев", №1
8628741 8628641 сайт : odz16.com
ДГ №16 Приказен свят - сграда 2
Студентски
гр. София,
ДГ №16 Приказен свят - почасова организация
Студентски
гр. София, ул. "Атанас Манчев", №1
ДГ №17 Мечо Пух (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1" до бл. 31
8754032
ДГ №18 Детски свят (с яслени групи)
Средец
гр. София, ж.к. "Яворов" ул. "Алея-II" № 2
02/9437641
ДГ №18 Детски свят - сграда 2
Средец
гр. София, ул."Цар Иван Асен II"
ДГ №19 Света София
Лозенец
гр. София, ул. "Христо Смирненски", №36
02/8661230
ДГ №19 Света София - почасова организация
Лозенец
гр. София, ул. "Христо Смирненски", №36
ДГ №20 Жасминов парк
Подуяне
гр. София, ул. "Бесарабия" № 46
9450595 8470683
ПГ в 21 СУ "Христо Ботев" (целодневна организация)
Лозенец
гр. София, ул. "Люботрън"
962 46 89
СДЯ №21 Бон-Бон
Триадица
гр. София, ул. "Стефан Малинов"
02/952 39 25 02/952 09 63
ДГ №21 Ежко Бежко - сграда 2
Искър
гр. София, ул."5016" № 3
02/9791696
ДГ №21 Ежко Бежко (с яслени групи)
Искър
с. Бусманци, ул. "Крива ливада"
ДГ №22 Великденче (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. 210 № 27 - II м. р.
8241170
ДГ №23 Здраве (с яслени групи)
Изгрев
гр. София, ул. "Майор Ю. Гагарин"
028720033
СДЯ №23 Ралица
Лозенец
гр. София, ул."Ралица" №4
02/866-17-62
ДГ №24 Надежда (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Kумановски бой"
9381170 9382957
ПГ в 25 ОУ "Д-р Петър Берон" (полудневна организация)
Красно село
гр. София, ул. "Балканджи Йово"
952 11 70
ДГ №25 Изворче (с яслени групи)
Банкя
гр. Банкя, ул. "П. Д. Петков", №15
02/9676620
ДГ №25 Изворче - сграда 2
Банкя
гр. Банкя, ул.Восток-2
02/967 66 20
ДГ №25 Изворче - почасова организация
Банкя
гр. Банкя, ул. "П. Д. Петков", №15
ДГ №26 Калина (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост" 1, зад блок 40
02/974-57-38
ПГ в 26 СУ "Йордан Йовков" (целодневна организация)
Витоша
гр. София, кв. Княжево, ул. "Кореняците"
857 30 23
ДГ №27 Детска китка (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Възрожденска"
9382655
ДГ №27 Детска китка - сграда ул. Иван Кулин
Надежда
гр. София, ул. "Иван Кулин"
ПГ в 27 СУ "Георги Kараславов" (целодневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-VI м.р., ул. "Полк. Никола Попов"
824 48 26
ПГ в 27 СУ "Георги Kараславов" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-VI м.р., ул. "Полк. Никола Попов"
824 48 26
СДЯ №28
Средец
гр. София, ул. "Христо Белчев"
02/987-20-77
ПГ в 28 СУ "Алеко Kонстантинов" (полудневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Възкресение"
829 51 66
ДГ №28 Ян Бибиян (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 2", ул. "Проф. д-р Васил Златарски" №8;
02/8749054
ПГ в 29 СУ "Кузман Шапкарев" (целодневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Раковски"
831 30 20
ПГ в 29 СУ "Кузман Шапкарев" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Раковски"
831 30 20
ДГ №29 Слънце (с яслени групи)
Изгрев
гр. София, ул. "Тодор Стоянов"
02/8708388
ДГ №30 Радецки (с яслени групи)
Изгрев
гр. София, ул. "Hикола Габровски" № 26
9624751 8628222
ДГ №30 Радецки - сграда 2
Изгрев
гр. София, ул. "Hикола Габровски"
9624751 8628222
СДЯ №31
Красно село
гр. София, бул. "Цар Борис III" № 41
02/852-78-98
ДГ №31 Люлин (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. 208 № 17 - II м. р.
8245273 8241165
ДГ №32 Българче (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. 315 - III м. р.
8248828 8246334
ДГ №33 Сребърни звънчета (с яслени групи)
Овча купел
гр. София, ж.к."Овча купел" 2, ул."Сребърни звънчета"
9561479 0878467378
ПГ в 34 ОУ "Стою Шишков" (полудневна организация)
Красно село
гр. София, ул. "Родопски извор"
859 88 06
ДГ №34 Брезичка (с яслени групи)
Изгрев
гр. София, ул. "Владимир Трендафилов", №1
8628340/8628240
ДГ №34 Брезичка - почасова организация
Изгрев
гр. София, ул. "Владимир Трендафилов", №1
СДЯ №35 Вълшебство
Триадица
гр. София, ул. "Орехова гора"
02/858-90-32
ДГ №35 Щастливо детство (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Георги Икономов", № 6
8248830 9272037
ДГ №35 Щастливо детство - почасова организация
Люлин
гр. София, ул. "Георги Икономов"
СДЯ №36 Слънчево зайче
Изгрев
гр. София, ул. "Тодор Стоянов"
02/872-05-40
ДГ №36 Пеперуда (с яслени групи)
Искър
гр. София, ул. "Иван Арабаджията" № 40
02/ 9790932
ДГ №37 Вълшебство (с яслени групи)
Витоша
гр. София, ул. "Белмекен" № 1 - кв. Павлово
855-41-19
ПГ в 37 СУ "Райна Kнягиня" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-X м.р., ул. "Луи Пастьор"
826 54 62
ДГ №38 Дора Габе (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Св. Никола Нови"
9387164 8362184
СДЯ №38
Кремиковци
гр. София, кв. "Кремиковци" до бл. 30
0879892329
ПГ в 39 СУ "Петър Динеков" (полудневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-2", ул. "Васил Карагьозов"
885 91 39
ДГ №39 Пролет (с яслени групи)
Овча купел
гр. София, ж.к. "Овча купел" - I
029560069
ДГ №40 Д-р Г. Ангушев
Триадица
гр. София, ул. "Метличина поляна", № 10
9581429 8591115
ДГ №40 Д-р Г. Ангушев - почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Метличина поляна", № 10
ПГ в 40 СУ "Луи Пастьор" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-IX м.р., ул. "Иван Бойчев"
826 58 08
ПГ в 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" (полудневна организация)
Триадица
гр. София, ул. "Цар Самуил"
989 01 27
ДГ №41 Приятели
Витоша
с. Мърчаево, ул. "Цар Симеон I"
9994107
СДЯ №41 Ябълкова градина
Люлин
гр. София, жк.Люлин, І микрорайон, ул."Фортов път" №1
02/824-62-05
ПГ в 42 ОУ "Хаджи Димитър" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, ул. "Ген. Липранди"
840 34 58
ДГ №42 Чайка (с яслени групи)
Връбница
гр. София, ул. "Връбница " I част
9388161
ДГ №43 Талант (с яслени групи)
Триадица
гр. София, ул. "Георги Измирлиев"
8598052
ДГ №44 Калина (с яслени групи)
Кремиковци
гр. София, кв. Ботунец, ул."Балкан" № 14, бл. 12
02 994 36 33
ДГ №44 Калина - почасова организация
Кремиковци
гр. София, кв. Ботунец, ул."Балкан" № 14, бл. 12
СДЯ №44
Панчарево
с. Бистрица, ул. "Тинтява"
02/992-20-97
ДГ №45 Алиса
Сердика
гр. София, ул. "Шумен" № 2
8310058
СДЯ №45 Майор Франк Томпсън
Лозенец
гр. София, ул. "Майор Томсън"
02/862-10-77
ПГ в 45 ОУ "Kонстантин Величков" (полудневна организация)
Илинден
гр. София, ул. "Пловдив"
828 62 82
СДЯ №46 Мики Маус
Лозенец
гр. София, ул. "Свети Наум"
02/866-24-05
ДГ №46 Жива вода (с яслени групи)
Витоша
гр. София, ул. "Kрайречна", №9
9611394
ДГ №46 Жива вода - почасова организация
Витоша
гр. София, ул. "Kрайречна", №9
ПГ в 47 СУ "Христо Г. Данов" (полудневна организация)
Триадица
гр. София, ул. "Димитър Манов"
952 65 85
ДГ №47 Незабравка (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин, VI м. р.
8249145 8249276
ДГ №47 Незабравка - почасова организация
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин, VI м. р.
ДГ №48 Братя Грим (с яслени групи)
Сердика
гр. София, ул. "Марин Д. Христов"
8320021 8321022
ПГ в 48 ОУ "Йосиф Kовачев" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Kлокотница"
831 30 87
СДЯ №48
Красна поляна
гр. София, ул. "Суходолска" № 2
02/822-33-64
ПГ в 49 ОУ "Бенито Хуарес" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, ул. "Kонстантин Фотинов"
847 23 30
ДГ №49 Радост (с яслени групи)
Изгрев
гр. София, ул. "Св. Пимен Зографски"
9620531
ДГ №50 Зайчето Куики (с яслени групи)
Възраждане
гр. София, кв. "Зона Б-5"
8292670
ПГ в 50 ОУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Витоша
гр. София, кв. Драгалевци, ул. "Белла Дона"
967 11 86
СДЯ №51
Красна поляна
гр. София, ул. "Братин дол" № 29
02/822-33-29
ДГ №51 Щурче (с яслени групи)
Илинден
гр. София, ул. "Цар Симеон"
028221137
ДГ №52 Илинденче (с яслени групи)
Илинден
гр. София, ул. "Пловдив"
024263777
ДГ №52 Илинденче - сграда ул. Кукуш № 1
Илинден
гр. София, ж.к. "Захарна фабрика", кв. 16, ул. "Кукуш" №1;
024267780
ПГ в 52 ОУ "Цанко Церковски" (целодневна организация)
Витоша
гр. София, кв. Бояна, бул. "А. Пушкин"
855 20 54
ДГ №53 Дядовата ръкавичка (с яслени групи)
Сердика
гр. София, ул. "Ив. Тургенев"
8322176
ДГ №54 Дъга (с яслени групи)
Красна поляна
гр. София, ул. "Уста Генчо" № 4-А
8217075 9290733
ПГ в 55 СУ "Петко Kаравелов" (полудневна организация)
Студентски
гр. София, ул. "Дъбница"
877 75 49
СДЯ №55
Витоша
гр. София, ул. "Белмекен" № 13
02/855-71-65
ДГ №55 Иглика (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. 417
8241115 8256900
СДЯ №56 Калина
Слатина
гр. София, ул. "Елисавета Багряна"№9
02/872-24-88
ДГ №56 Здравец (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 3" до бл. 329
028758108 028759074
СДЯ №57 Приказка
Слатина
гр. София, ул. "Хр. Максимов"
02/872-03-66
ДГ №57 Хосе Марти
Люлин
гр. София, ул. 501 V м. р.
8253820 8253785
ПГ в 58 ОУ "Сергей Румянцев" (целодневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Железопътна"
936 67 55
СДЯ №58
Подуяне
гр. София, ул. "Баба Вида" № 18
02/947-93-07
ДГ №58 Слънчево утро (с яслени групи)
Кремиковци
гр. София, ул. "Яне Стоянов", №19
02/4832883
ДГ №58 Слънчево утро - почасова организация
Кремиковци
гр. София, ул. "Яне Стоянов", №19
ПГ в 59 ОУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Кестен"
936 67 16
ДГ №59 Елхица (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 3" до бл. 329
8759029 8759155
ПГ в 60 ОУ "Св. св. Kирил и Методий" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Hаука"
936 68 75
ДГ №60 Бор
Витоша
гр. София, ул. "Княжевска" № 41 – Княжево
8573329 8573329
ДГ №61 Шарено петле (с яслени групи)
Слатина
гр. София, ул. "Камчия" № 1
http://dg61slatina.com
ПГ в 61 ОУ "Св. св. Kирил и Методий" (полудневна организация)
Връбница
гр. София, ул. "Ломско шосе"
934 67 47
ДГ №62 Зорница
Слатина
гр. София, кв. "Хр. Ботев" ул. "502" № 6
02/9450663
ДГ №63 Слънце (с яслени групи)
Сердика
гр. София, ул. "Стария кладенец" № 2
02/9367091
СДЯ №63 Беборани
Подуяне
гр. София, ул. "Иван Шонев"
02/945-28-41
ПГ в 63 ОУ "Христо Ботев" (целодневна организация)
Надежда
гр. София, кв. Требич, ул. "Леденика"
938 29 26
ПГ в 64 ОУ "Цар Симеон Велики" (полудневна организация)
Витоша
гр. София, кв. Симеоново, ул. "Симеоновско шосе"
961 34 36
ДГ №64 Първи юни (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Полковник Стоян Топузов"- VII м. р.
8242315 9250712
ДГ №64 Първи юни - почасова организация
Люлин
гр. София, ул. "Полковник Стоян Топузов"- VII м. р.
ДГ №65 Слънчево детство (с яслени групи)
Слатина
гр. София, ул. "Ал. Момчев", №2
02 8703167 02 8718154
ДГ №65 Слънчево детство - почасова организация
Слатина
гр. София, ул. "Ал. Момчев", №2
СДЯ №66
Овча купел
гр. София, ул. "681"
02/955-55-79
ПГ в 66 СУ "Филип Станиславов" (полудневна организация)
Овча купел
гр. София, кв. Овча купел, ул. Букет"
855 40 31
ДГ №66 Елица (с яслени групи)
Панчарево
гр. София, ул. "Риляник", № 10
9923146
ДГ №66 Елица - почасова организация
Панчарево
гр. София, ул. "Риляник", № 10
ДГ №67 Чучулига
Красно село
гр. София, ул. "Бъкстон", № 16
02/8563057
ДГ №67 Чучулига - сграда бл. 8
Красно село
гр. София,
02/8563057
ДГ №67 Чучулига - почасова организация
Красно село
гр. София, ул. "Бъкстон", № 16
ПГ в 67 ОУ "Васил Друмев" (полудневна организация)
Възраждане
гр. София, ул. "Гюешево"
822 36 21
ПГ в 68 СУ "Акад. Н. Обрешков" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба II", ул. "Цветан Лазаров"
978 50 59
ДГ №68 Ран Босилек (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Иван и Стиляна Параскевови" VІІ м. р.
028257240/029250167//www.dg68-ranbosilek.com
ДГ №68 Ран Босилек - почасова организация
Люлин
гр. София, ул. "Иван и Стиляна Параскевови"
ДГ №69 Жар птица (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ул. "Hайден Георгиев" № 12
8402590 8402628
ПГ в 69 СУ "Димитър Маринов" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба", ул. "Чудомир Топлодолски"
979 18 05
СДЯ №69
Студентски
гр. София, ул. "Йордан Йосифов"
02/868-31-03
СДЯ №70 Мечо Пух
Сердика
гр. София, ул. "Ком"
02/936-71-79
ДГ №70 Пролет (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 3" до бл. 307
8752086 8754134
ПГ в 70 ОУ "Св. Kлимент Охридски" (полудневна организация)
Връбница
гр. София, ул. "Адам Мицкевич"
827 74 92
ДГ №71 Щастие (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1" до бл. 22
8752032
ПГ в 71 СУ "Пейо Kрачолов Яворов" (полудневна организация)
Панчарево
гр. София, ул. "Пейо Яворов"
999 50 64
ДГ №72 Приказка без край (с яслени групи)
Студентски
гр. София, кв. Дървеница, ул. Белимел №11
0884801483
ДГ №73 Маргарита (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул."Гургулят" № 1 - VIII м. р.
0876643185
ДГ №74 Дъга (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ж.к. "Суха река" , ул. "Хан Севар" №1;
8479836 8479762
ПГ в 74 СУ "Гоце Делчев" (полудневна организация)
Връбница
гр. София, ул. "Бакърено шосе"
934 66 19
ПГ в 75 ОУ "Тодор Kаблешков" (полудневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Възкресение"
920 01 36
ДГ №75 Сърчице (с яслени групи)
Младост
гр. София, ул. "Сърчице", № 4
02/8770396
ДГ №75 Сърчице - почасова организация
Младост
гр. София, ул. "Сърчице", № 4
ПГ в 76 ОУ "Уилям Сароян" (полудневна организация)
Възраждане
гр. София, ул. "Братя Миладинови"
987 43 44
ДГ №76 Сърничка (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 4", ул. "Детска мечта" №20;
02/875 51 46
ДГ №76 Сърничка - сграда 2
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-4", квартал 19
02/875 51 46
ДГ №77 Магнолия
Средец
гр. София, ул. "Мизия", № 6
02/9441722
ДГ №77 Магнолия - почасова организация
Средец
гр. София, ул. "Мизия", № 6
02/9441722
ДГ №78 Детски свят (с яслени групи)
Студентски
гр. София, кв. "Дървеница", ул. "Айдемир" № 4
8875333
ДГ №78 Детски свят - почасова организация
Студентски
гр. София, кв. "Дървеница", ул. "Айдемир" № 4
ПГ в 78 СУ "Христо Смирненски" (целодневна организация)
Банкя
гр. Банкя, ул. "Царибродска"
997 70 94
ДГ №79 Слънчице (с яслени групи)
Студентски
гр. София, ул. "Джон Ленън", № 10
8682149
ДГ №79 Слънчице - почасова организация
Студентски
гр. София, ул. "Джон Ленън", № 10
ПГ в 79 СУ "Индира Ганди" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-VII м.р., ул. "Полк. Стоян Топузов"
826 20 90
ДГ №80 Приказна калина (с яслени групи)
Красно село
гр. София, ул. "Видлич" № 2
02/8595017 02/8598170
ДГ №81 Лилия (с яслени групи)
Възраждане
гр. София, ул. "Одрин", № 62
odz81@abv.bg
ДГ №81 Лилия - почасова организация
Възраждане
гр. София, ул. "Одрин", № 62
ПГ в 82 ОУ "Васил Априлов" (целодневна организация)
Младост
гр. София, кв. Горубляне, ул. "Самоковско шосе"
973 61 54
ПГ в 82 ОУ "Васил Априлов" (полудневна организация)
Младост
гр. София, кв. Горубляне, ул. "Самоковско шосе"
973 61 54
ДГ №82 Джани Родари (с яслени групи)
Връбница
гр. София, ж.к. "Обеля" 2
9343881
ДГ №83 Славейче (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Фикус" № 2 кв. Илиенци
02/ 8381021
ДГ №83 Славейче - сграда Требич
Надежда
гр. София, кв. Требич, ул. "Леденика" №13;
1298/ 9382751; 8381021
ПГ в 83 ОУ "Елин Пелин" (полудневна организация)
Панчарево
гр. София, ул. "Елин Пелин"
992 30 60
ДГ №84 Детелина (с яслени групи)
Овча купел
гр. София, ж.к. "Овча купел" - II, кв. 5, ул."Детелина" № 1
9561069 9561079
ПГ в 84 ОУ "Васил Левски" (целодневна организация)
Панчарево
с. Герман, ул. "Патриарх Герман"
992 80 44
ДГ №85 Родина
Красно село
гр. София, ул. "Дамян Груев" № 44
02/9521048
ПГ в 86 ОУ "Св. Kлимент Охридски" (целодневна организация)
Витоша
с. Владая, ул. "Брезова гора"
999 12 92
ДГ №86 Асен Босев (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. Тома Давидов 44
8261119 8277372
ДГ №87 Буката
Триадица
гр. София, ул. "Цар Петър I", № 5
9543064 9526804
ДГ №87 Буката - сграда 2
Триадица
гр. София, "Христо Ботев"
ДГ №87 Буката - почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Цар Петър I", № 5
ДГ №88 Детски рай (с яслени групи)
Искър
гр. София, 4 м. р.
9788232
ПГ в 88 СУ "Димитър Попниколов" (полудневна организация)
Овча купел
гр. София, ж.к. "Овча купел-1", ул. "Д. Попниколов"
956 07 49
ПГ в 89 ОУ "Д-р Христо Стамболски" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба", ул. "Чудомир Топлодолски"
979 08 64
ДГ №89 Шарена дъга (с яслени групи)
Кремиковци
гр. София, кв. Враждебна, ул. 27 № 3
840-63-35
ДГ №90 Веса Паспалеева (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Иван Момчилов"
02/9382856; 02/9382918; 02/9360464
ДГ №90 Веса Паспалеева - сграда ул. Бял люляк 19
Надежда
гр. София, ул. "Бял люляк"
02/938-28-94
ПГ в 90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-II м.р., ул. "204"
825 08 54
ДГ №91 Слънчев кът (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, кв. "Левски-Г"
9466143 9466129
ДГ №91 Слънчев кът - почасова организация
Подуяне
гр. София, кв. "Левски-Г"
ДГ №92 Мечта (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ж.к. "Левски-Г", ул. "Пор. Г. Кюмюрджиев", № 2
02/946 7719
ДГ №92 Мечта - сграда Левски В
Подуяне
гр. София, кв. "Левски-В", ул. "Ген. Инзов", № 44
02/946-7719
ДГ №92 Мечта - почасова организация
Подуяне
гр. София, ж.к. "Левски-Г", ул. "Пор. Г. Кюмюрджиев", № 2
ДГ №92 Мечта - сграда Левски В, почасова организация
Подуяне
гр. София, кв. "Левски-В", ул. "Ген. Инзов", № 44
ПГ в 92 ОУ "Димитър Талев" (целодневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Добротич"
920 50 11
ДГ №93 Чуден свят (с яслени групи)
Красно село
гр. София, ул. "Дебър" № 16-22
02/8562869 02/8557042
ДГ №93 Чуден свят - сграда бл. 195
Красно село
гр. София, ул. "Хубча" бл. 195
ПГ в 93 СУ "Александър Балан" (целодневна организация)
Слатина
гр. София, ул. "Гео Милев"
872 21 20
ПГ в 93 СУ "Александър Балан" (полудневна организация)
Слатина
гр. София, ул. "Гео Милев"
872 21 20
ПГ в 94 СУ "Димитър Страшимиров" (полудневна организация)
Слатина
гр. София, кв. "Хр.Ботев", ул. "511"
945 46 63
ДГ №94 Детски свят (с яслени групи)
Кремиковци
гр. Бухово, ул. "Никола Бонев", № 6
994 23 00
ДГ №94 Детски свят - почасова организация
Кремиковци
гр. Бухово, ул. "Никола Бонев", № 6
ДГ №95 Омайниче (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Тома Давидов", № 3
9277455 9275390
ДГ №95 Омайниче - почасова организация
Люлин
гр. София, ул. "Тома Давидов", № 3
ДГ №96 Росна китка (с яслени групи)
Искър
гр. София, Полковник Чудомир Топлодолски
02/9791487
ПГ в 97 СУ "Братя Миладинови" (целодневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-V м.р., ул. "504"
824 23 03
ПГ в 97 СУ "Братя Миладинови" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. Люлин-V м.р., ул. "504"
824 23 03
ДГ №97 Изгрев (с яслени групи)
Панчарево
с. Лозен, ул. "Янко Панайотов"
9926354
ДГ №97 Изгрев - сграда с. Долни Лозен
Панчарево
с. Лозен, ул. "Светлина"
ДГ №98 Слънчево зайче (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 2", до блок 241
02/8874572 02/8853732
ДГ №98 Слънчево зайче - почасова организация
Младост
гр. София,
ДГ №99 Брезичка
Красно село
гр. София, ул. "Битоля", № 27
8590112
ДГ №99 Брезичка - сграда бл.4
Красно село
гр. София,
02/8590112
ДГ №99 Брезичка - сграда бл.31
Красно село
гр. София, бл. 31
02/8590112 02/8585037
ДГ №99 Брезичка - сграда бл.6
Красно село
гр. София, ж.к. Бели брези, бл. 6
8590112
ДГ №99 Брезичка - сграда бл.23
Красно село
гр. София, ж.к. Бели брези, бл. 23
8590112
ДГ №99 Брезичка - сграда бл. 1
Красно село
гр. София,
8590112
ДГ №99 Брезичка - почасова организация
Красно село
гр. София, ул. "Битоля", № 27
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков
Оборище
гр. София, ул. "Велико Търново" № 2
9442516
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков - сграда ул. Велико Търново № 4
Оборище
гр. София, ул. "Велико Търново"
02/9441135
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков - сграда ул. Марин Дринов 11А
Оборище
гр. София, ул. "Марин Дринов"
02/9442040
ПГ в 100 ОУ "Hайден Геров" (полудневна организация)
Сердика
гр. София, ул. "Иван Йосифов"
931 60 53
ПГ в 101 СУ "Бачо Kиро" (полудневна организация)
Надежда
гр. София, ул. "Илинденско въстание"
938 28 24
ДГ №101 Ябълкова градина (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Фортов път"
тел. 02/8244 877
ДГ №102 Кременица
Нови Искър
гр. Нови Искър, кв. Курило, ул. "Кременица" №18;
9917249
ДГ №102 Кременица - филиал с. Кътина
Нови Искър
с. Кътина,
ДГ №102 Кременица - сграда кв. Гниляне
Нови Искър
гр. Нови Искър,
ДГ №103 Патиланско царство (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ул. "Гинци", № 16
02/9453155
ДГ №103 Патиланско царство - почасова организация
Подуяне
гр. София, ул. "Гинци", № 16
ПГ в 103 ОУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Люлин
гр. София, ж.к. "Филиповци"
927 06 08
ДГ №104 Моят свят - сграда 3
Оборище
гр. София, ул. "Веслец" № 31
9831413
ДГ №104 Моят свят
Оборище
гр. София, ул. "Чумерна" № 15
9833275 9833784
ДГ №104 Моят свят - сграда 2
Оборище
гр. София, ул. "Цар Симеон"
9833784
ДГ №104 Моят свят - сграда 4
Оборище
гр. София, ул. "Веслец" №38
9831413
ДГ №105 Ракета (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ул. "Емануил Васкидович", № 40
02/9450593
ДГ №105 Ракета - почасова организация
Подуяне
гр. София, ул. "Емануил Васкидович", № 40
ДГ №106 Княгиня Мария-Луиза
Сердика
гр. София, ул. "Родопи" № 8
8310176
ПГ в 106 ОУ "Григорий Цамблак" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, ул. "Григорий Цамблак"
945 28 79
ДГ №107 Бон-бон
Красно село
гр. София, ул. "Григор Пърличев" № 10
02/9521797
ДГ №108 Детско царство
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба" I
9791512
ДГ №108 Детско царство - сграда до бл. 42
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба" I - до бл. 42,43
9790840
ПГ в 108 СУ "Hикола Беловеждов" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба", ул. "5038"
979 08 99
ДГ №109 Зорница (с яслени групи)
Младост
гр. София,
0879248617
ДГ №110 Слънчева мечта - сграда 2
Подуяне
гр. София, ул. "Вършец", № 11
9453044
ДГ №110 Слънчева мечта (с яслени групи)
Подуяне
гр. София, ул. "Батуня", № 75
9453019
ДГ №110 Слънчева мечта - почасова организация
Подуяне
гр. София, ул. "Батуня", № 75
ДГ №110 Слънчева мечта - сграда 2, почасова организация
Подуяне
гр. София, ул. "Вършец", № 11
ДГ №111 Корабче
Лозенец
гр. София, ул. "Кораб планина"
8623148
ДГ №111 Корабче - почасова организация
Лозенец
гр. София, ул. "Кораб планина"
ПГ в 112 ОУ "Стоян Заимов" (полудневна организация)
Оборище
гр. София, ул. "Княз Ал. Дондуков"
944 00 84
ДГ №112 Детски свят
Витоша
гр. София, ул. "Детски мир" № 5 кв. Бояна
9592933 9592920
ДГ №112 Детски свят - сграда 2
Витоша
гр. София, кв. Бояна, ул. "Боянско езеро" №3;
ДГ №113 Преспа
Средец
гр. София, ул. "Преспа"
02/9815982 02/9876125
ДГ №113 Преспа - сграда
Средец
гр. София, ул. "Хан Аспарух"
ПГ в 113 СУ "Сава Филаретов" (полудневна организация)
Илинден
гр. София, ул. "Пиротска"
02 8220329
ДГ №114 Светулка (с яслени групи)
Нови Искър
с. Световрачене, ул. "Миладин Цветков"
0876834048 и 0879459615
ДГ №115 Осми март - сграда Връбница
Надежда
гр. София, Горни Порой
9381369
ДГ №115 Осми март (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "8-ми март"
9381345 9381369
ДГ №115 Осми март - сграда ул. 8-ми март 15
Надежда
гр. София, ул. "8-ми март"
02/938-12-05
ДГ №116 Мусала (с яслени групи)
Витоша
гр. София, ул. "Мусала"
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала - сграда бул. Ал. Пушкин №2
Витоша
гр. София, бул. "Ал. Пушкин"
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала - сграда бул. Бр. Бъкстон
Витоша
гр. София, бул. Бр. Бъкстон, бл. 45
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала - сграда Гърдова глава
Витоша
гр. София, ул. "Симеон Радев"
ДГ №117 Надежда (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1", ул. "Димитър Моллов" №9
0878 843 117
ДГ №118 Усмивка
Сердика
гр. София, ул. "Тайга" № 29
02 936 7312
ДГ №119 Детска планета - сграда 2
Възраждане
гр. София, ул. "Гюешево" № 78
024422261
ДГ №119 Детска планета (с яслени групи)
Възраждане
гр. София, ул. "Брегалница", № 26
9201266
ДГ №119 Детска планета - почасова организация
Възраждане
гр. София, ул. "Брегалница", № 26
ДГ №120 Детство под липите (с яслени групи)
Възраждане
гр. София, ул. "Позитано", № 125
8223219
ДГ №120 Детство под липите - почасова организация
Възраждане
гр. София, ул. "Позитано", № 125
ПГ в 121 СУ "Георги Измирлиев" (полудневна организация)
Триадица
гр. София, ул. "Георги Измирлиев"
426 37 30
ДГ №121 (с яслени групи)
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Искърско дефиле", № 73
02 934 63 80
ДГ №121 - филиал с. Доброславци
Нови Искър
с. Доброславци, ул. "Площад Мегдана"
02 998 82 06
ДГ №121 - почасова организация
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Искърско дефиле", № 73
ПГ в 122 ОУ "Николай Лилиев" (полудневна организация)
Лозенец
гр. София, ул. "Презвитер Kозма"
866 49 95
ПГ в 123 СУ "Стефан Стамболов" (целодневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Братин дол"
920 30 23
ПГ в 123 СУ "Стефан Стамболов" (полудневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Братин дол"
920 30 23
ДГ №123 Шарл Перо (с яслени групи)
Младост
гр. София, кв. Горубляне, ул. "Хан Аспарух" №1;
02/9736415
ДГ №124 Бърборино
Красно село
гр. София, ул. "Захари Kруша", № 20
9522028 9522343 ф
ДГ №124 Бърборино - почасова организация
Красно село
гр. София, ул. "Захари Kруша", № 20
ПГ в 124 ОУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, ул. "Вършец"
945 02 96
ДГ №125 Усмивка
Овча купел
гр. София, ул. "Монтевидео" № 21
8558771 8562998 ф.
ДГ №125 Усмивка - сграда бул.Никола Петков
Овча купел
гр. София, бул. "Никола Петков"
8562998
ПГ в 126 ОУ "Петко Ю. Тодоров" (полудневна организация)
Триадица
гр. София, бул. "България"
859 61 29
ДГ №126 Тинтява - сграда 2
Красна поляна
гр. София, ул. "Проф. Вайганд" № 6
9201820 8220895
ДГ №126 Тинтява
Красна поляна
гр. София, ул. "Спас Вацов" № 1
8220578
ДГ №127 Слънце (с яслени групи)
Триадица
гр. София, ул. "Дедеагач", № 42
02/9589291
ДГ №127 Слънце - сграда бл.91
Триадица
гр. София, бл.91
9589291
ДГ №127 Слънце - сграда ж.к. Стрелбище
Триадица
гр. София, жк. Стрелбище, ул. Тулча №16
02/9589291
ДГ №127 Слънце - сграда бл. 97
Триадица
гр. София, жк. Стрелбище
02/9589291
ДГ №127 Слънце - сграда бл. 95
Триадица
гр. София, бл. 95
02/9589291
ДГ №127 Слънце - сграда бл. 93 А
Триадица
гр. София, бл. 93
02/9589291
ДГ №127 Слънце - почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Дедеагач", № 42
ДГ №128 Феникс (с яслени групи)
Красна поляна
гр. София, ж.к. Западен парк, ул. "Суходолска" №2 (до 17 СОУ);
9200268 8223618
ДГ №128 Феникс - сграда 2
Красна поляна
гр. София, ж.к. Западен парк, ул. "Суходолска" №2 (до бл. 110 - сградата на бившата 32 СДЯ);
8223597
СДЯ №128 Слънце
Люлин
гр. София, ул. Никола Обретенов, №5
02/9925558
ДГ №129 Приказен свят
Триадица
гр. София, ул. "Kосово поле", № 3
8596149 8582183
ДГ №129 Приказен свят - сграда ул. Нишава
Триадица
гр. София, ул. "Нишава", бл. 6
02/859 91 21
ДГ №129 Приказен свят - почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Kосово поле", № 3
ДГ №129 Приказен свят - сграда ул. Нишава, почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Нишава", бл. 6
ПГ в 130 СУ "Стефан Kараджа" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, кв. "Левски", ул. "К. Фотинов"
847 04 95
ДГ №130 Приказка
Красна поляна
гр. София, ул. "Суходолска" № 2
028223673
ПГ в 131 СУ "Kлимент Арк. Тимирязев" (полудневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-4", ул. "Филип Аврамов"
877 71 44
ПГ в 132 СУ "Ваня Войнова" (целодневна организация)
Красно село
гр. София, бул. "Цар Борис III"
856 28 43
ДГ №132 Светлина
Нови Искър
с. Чепинци, ул. "Стара планина"
9962156
ДГ №132 Светлина - филиал с. Подгумер
Нови Искър
с. Подгумер, ул. "Стара планина"
9964547
ДГ №132 Светлина - филиал с. Войнеговци
Нови Искър
с. Войнеговци, ул. "Детски свят" № 2
9963457
ДГ №133 Зорница
Изгрев
гр. София, ул. "Еужен Потие", № 1
8720390
ДГ №133 Зорница - почасова организация
Изгрев
гр. София, ул. "Еужен Потие", № 1
ДГ №134 Любопитко (с логопедични групи)
Красно село
гр. София, ул. "Урвич" № 14
9522919
ПГ в 135 СУ "Ян Амос Коменски" (целодневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Суходолска" 2
822 19 13
ДГ №135 Мое детство
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Варна", № 1
9917269
ДГ №135 Мое детство - почасова организация
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Варна", № 1
ДГ №136 Славия
Красно село
гр. София, бул. "Цар Борис III" № 130
8551568
ПГ в 136 ОУ "Любен Kаравелов" (полудневна организация)
Възраждане
гр. София, ул. "Димитър Петков"
821 70 88
ДГ №137 Калина Малина (с яслени групи)
Надежда
гр. София, Република
9362087 9362086
ДГ №137 Калина Малина - сграда ул. Александър Михов 25
Надежда
гр. София, ул. "Александър Михов"
02/938-13-07
ДГ №138 Приятели (с яслени групи)
Връбница
гр. София, кв. "Обеля", ул. 3 № 13
02/8341057
ПГ в 139 ОУ "Захарий Kруша" (полудневна организация)
Лозенец
гр. София, ул. "Д. Хаджикоцев"
866 77 41
ДГ №139 Панорама (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. "Ген. Асен Николов"
8261071
ДГ №139 Панорама - сграда ул. Луи Пастьор
Люлин
гр. София, ул. "Луи Пастьор"
8266463
ПГ в 140 СУ "Д-р Иван Богоров" (целодневна организация)
Връбница
гр. София, ул. "Дико Илиев"
934 64 50
ПГ в 140 СУ "Д-р Иван Богоров" (полудневна организация)
Връбница
гр. София, ул. "Дико Илиев"
934 64 50
ДГ №140 Зорница (с яслени групи)
Кремиковци
с. Долни Богров, ул. "10-та", № 27
02/ 995 18 02
ДГ №140 Зорница - почасова организация
Кремиковци
с. Долни Богров, ул. "10-та", № 27
ДГ №141 Славейкова поляна
Лозенец
гр. София, ул. "Света гора"
Канцелария 0878709152
ДГ №141 Славейкова поляна - сграда 2 (Логопедичен корпус)
Лозенец
гр. София, ул. "Св. Наум"
Директор 0878702124 Канцелария 02/ 8662197
ПГ в 141 OУ "Народни будители" (целодневна организация)
Надежда
гр. София, ж.к. "Свобода"
896 01 00
ДГ №142
Красно село
гр. София, бул. "Цар Борис III" № 54а
9546020
ДГ №142 - сграда ул. Хайдушка поляна
Красно село
гр. София, ул. "Хайдушка поляна"
02 9546020
ПГ в 142 ОУ "Веселин Ханчев" (целодневна организация)
Красно село
гр. София, ул. "Пчела"
955 58 34
ДГ №143 Щурче
Панчарево
гр. София, ул. "Тинтява", № 5
9922127
ДГ №143 Щурче - почасова организация
Панчарево
гр. София, ул. "Тинтява", № 5
ДГ №144 Ханс Кристиан Андерсен (с яслени групи)
Искър
гр. София, Ханс Кристиан Андерсен
9791765
ПГ в 144 СУ "Народни будители" (полудневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-3", ул. "Бъднина"
877 44 57
ДГ №145 Българка
Красно село
гр. София, бул. "Никола Мушанов" № 151
028220663
ПГ в 145 ОУ "Симеон Радев" (полудневна организация)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост-1А", ул. "Ресен"
877 41 36
ПГ в 146 ОУ "Патриарх Евтимий" (полудневна организация)
Връбница
с. Волуяк, ул. "Зорница"
998 90 40
ДГ №146 Звездица
Кремиковци
гр. София, кв. Kремиковци, ул. "Св.Св.Кирил и Методий" №2;
9947049
ПГ в 147 ОУ "Йордан Радичков" (полудневна организация)
Красна поляна
гр. София, ул. "Д-р Калинов"
920 80 89
ДГ №147 Славейче - филиал с. Яна
Кремиковци
с. Яна, ул. "Райна Княгиня" № 4
9943415
ДГ №147 Славейче (с яслени групи)
Кремиковци
с. Горни Богров, ул. "Трайчо Костов" № 1
9943415
ДГ №148 Слънце
Подуяне
гр. София, ул. "Hеофит Бозвели"
9450138 9450126
ПГ в 148 ОУ "Любомир Милетич" (полудневна организация)
Слатина
гр. София, ул. "Слатинска"
870 63 60
ДГ №149 Зорница - сграда 2
Сердика
гр. София, кв. "Малашевци", ул. "Училищна" №10;
9366774
ДГ №149 Зорница
Сердика
гр. София, ул. "Железопътна" № 22
9367582
ПГ в 149 СУ "Иван Хаджийски" (целодневна организация)
Овча купел
гр. София, ж.к. "Овча купел-2", ул. "Ив. Хаджийски"
02 956 15 49
ДГ №151 Леда Милева (с яслени групи)
Оборище
гр. София, ул. "Мърфи"
02/9442346
ДГ №151 Леда Милева - сграда ул. Оборище
Оборище
гр. София, ул. Оборище
9431857
ПГ в 152 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" (целодневна организация)
Витоша
с. Мърчаево, ул. "Цар Симеон"
ДГ №152 Люляче (с яслени групи)
Люлин
гр. София, ул. 114
8 24 88 62
ДГ №153 Света Троица
Илинден
гр. София, ул. "Цар Симеон" № 225
8223448
ДГ №154 Сбъдната мечта
Слатина
гр. София, ул. "Слатинска"
8722435 8722435
ДГ №154 Сбъдната мечта - сграда бл.73
Слатина
гр. София, бл.73
8722435 8722435
ДГ №155 Веселина
Слатина
гр. София, ул. "Георги Минчев"
8700538 9713348
ДГ №155 Веселина - сграда 2
Слатина
гр. София, ул. "Каймакчалан" № 4
8700538 9446392
ПГ в 155 ОУ "Св. Св.Kирил и Методий"
Панчарево
с. Кривина, ул. "Просвета"
999 73 93
ДГ №157 Детска стряха (с яслени групи)
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Беласица"
9917376 9917593
ДГ №158 Зора (с яслени групи)
Илинден
гр. София, кв. "Захарна фабрика"
8219185
ДГ №159 Олимпийче
Средец
гр. София, ул. "Гладстон"
02/9885683 02/9883077
ДГ №159 Олимпийче - сграда 2
Средец
гр. София, ул. "Христо Белчев", № 13
02 988 3077
ДГ №159 Олимпийче - сграда 2, почасова организация
Средец
гр. София, ул. "Христо Белчев", № 13
ДГ №160 Драгалевци (с яслени групи)
Витоша
гр. София, ул. "Захари Зограф №1-Драгалев.
9671014
ДГ №161 Ласка - сграда 1 ул. Евлия Челеби
Овча купел
гр. София, ул."Евлия Челеби", № 1
9557321 9557322
ДГ №161 Ласка - сграда 2 ж.к. Овча купел, бл. 611
Овча купел
гр. София, ж.к. Овча купел, бл. 611, вх. А
ДГ №161 Ласка (с яслени групи)
Овча купел
гр. София, кв. Овча купел, ул. "Маестро Кънев" №29;
029557322
ДГ №162 Вихрогонче
Красно село
гр. София, ул. "Урвич" № 12
029522329
ДГ №162 Вихрогонче - сграда
Красно село
гр. София, ул. Емине №8, бл.46
ПГ в 162 ОУ "Отец Паисий" (полудневна организация)
Кремиковци
гр. София, кв. Ботунец, ул. "Свобода"
994 33 25
ПГ в 163 ОУ "Черноризец Храбър" (полудневна организация)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба II", ул. "Обиколна"
978 15 16
ДГ №164 Зорница (с яслени групи)
Овча купел
гр. София, ул. "Мечево усое"
9578622
ДГ №165 Латинка
Изгрев
гр. София, ул. "Чарлз Дарвин", № 19
8720102
ДГ №165 Латинка - почасова организация
Изгрев
гр. София, ул. "Чарлз Дарвин", № 19
ДГ №166 Веселушка
Лозенец
гр. София, ул. "Горски пътник", № 23
02/8662271
ДГ №166 Веселушка - почасова организация
Лозенец
гр. София, ул. "Горски пътник", № 23
ДГ №167 Малкият принц
Триадица
гр. София, ул. "Балша", № 6-8
029531757
ДГ №167 Малкият принц - сграда ул. Янко Забунов
Триадица
гр. София, ул. "Янко Забунов", бл. 40-41
9521610
ДГ №167 Малкият принц - почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Балша", № 6-8
ДГ №167 Малкият принц - сграда ул. Янко Забунов, почасова организация
Триадица
гр. София, ул. "Янко Забунов", бл. 40-41
ДГ №168 Слънчогледи
Слатина
гр. София, ул. "Постоянство"
02/8730380
ДГ №168 Слънчогледи - сграда ул. Андрей Николов
Слатина
гр. София, ул. "Андрей Николов"
ДГ №168 Слънчогледи - сграда ул. Лидице
Слатина
гр. София, ул. "Лидице"
ДГ №169 Коледарче
Красна поляна
гр. София, бул. "Алеко Туранджа", № 4
28221043
ДГ №169 Коледарче - почасова организация
Красна поляна
гр. София, бул. "Алеко Туранджа", № 4
ДГ №170 Пчелица (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Любородне"
9382922
ДГ №170 Пчелица - сграда 2
Надежда
гр. София, ул. "Сава Филаретов" №44
9382922
ПГ в 170 СУ "Васил Левски" (полудневна организация)
Нови Искър
гр. Нови Искър, ул. "Искърско дефиле"
991 42 66
ДГ №171 Свобода (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ул. "Петко Д. Петков"
02/4410281
ПГ в 171 ОУ "Стоил Попов" (полудневна организация)
Нови Искър
гр. Нови Искър, кв. "Кумарица", ул. "Светлина"
991 75 54
ДГ №172 София (с яслени групи)
Надежда
гр. София, ж.к. Надежда - 1, ул. "Кирил Дрангов" №14;
02 967 65 43 / 02 967 65 41
ПГ в 172 ОУ "Христо Ботев" (полудневна организация)
Нови Искър
гр. Нови Искър, кв. Гниляне, ул. "Христо Ботев"
996 40 02
ДГ №173 Звънче - сграда Алиса
Подуяне
гр. София, ул. "Филип Тотю" № 24
9450407
ДГ №173 Звънче
Подуяне
гр. София, ул. "Златица" № 46
9478478 9478471
ДГ №174 Фют
Лозенец
гр. София, ул. "Мала планина"
8621090
ДГ №175 Слънчеви лъчи (с яслени групи)
Лозенец
гр. София, ул. "Тодор Чипев", № 1
0884 801 589
ДГ №175 Слънчеви лъчи - почасова организация
Лозенец
гр. София, ул. "Тодор Чипев", № 1
ДГ №176 Зорница - филиал с. Волуяк
Връбница
с. Волуяк, ул. "Зорница"
9989041
ДГ №176 Зорница (с яслени групи)
Връбница
с. Мрамор, ул. "Л. Kаравелов"
9982372
ПГ в 176 ОУ "Kирил и Методий" (полудневна организация)
Нови Искър
с. Негован, ул. "Училищна"
996 32 13
ДГ №177 Лютиче
Подуяне
гр. София, ул. "Витиня" до бл. 100
028473939
ДГ №177 Лютиче - почасова организация
Подуяне
гр. София, ул. "Витиня" до бл. 100
ДГ №178 Сребърно копитце (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 3" до бл. 363/368
02 8746110
ДГ №178 Сребърно копитце - сграда 2
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 3" до бл. 375
ДГ №179 Синчец (с яслени групи)
Илинден
гр. София, ул. "Kукуш" № 34
02/8210025
ДГ №180 Зайченцето бяло (с яслени групи)
Панчарево
с. Герман, ул. "Патриарх Герман", № 81А
02/ 992 80 74
ДГ №180 Зайченцето бяло - почасова организация
Панчарево
с. Герман, ул. "Патриарх Герман", № 81А
ДГ №181 Радост
Панчарево
с. Железница, ул. "Плана планина", № 26
9927654
ДГ №182 Пчелица
Панчарево
гр. София, ВЕЦ Пасарел, № 17
9924208
ДГ №182 Пчелица - почасова организация
Панчарево
гр. София, ВЕЦ Пасарел, № 17
ДГ №183 Щастливо детство
Слатина
гр. София, ул. "Цветан Радославов"
8706137
ДГ №184 Мечо Пух (с яслени групи)
Слатина
гр. София, ул. "Хемус"
8704192 8720690
ДГ №185 Звездичка - сграда Враня
Искър
гр. София, Враня, бул. "Цариградско шосе" №387;
02/9791138
ДГ №185 Звездичка (с яслени групи)
Искър
гр. София, ж.к. "Дружба" II
02/9791138
ДГ №186 Деница (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 2", ул. "Малкият принц" № 4
9676058
ДГ №187 Жар птица (с яслени групи)
Красна поляна
гр. София, ул. "Добротич" № 48
8219047 8229360
ДГ №188 Вяра, Надежда, Любов (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 4", до бл.436
02/8740056
ДГ №189 Сто усмивки (с яслени групи)
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1", ул. "Сто усмивки", №4
http://100smiles.eu
ДГ №189 Сто усмивки - почасова организация
Младост
гр. София, ж.к. "Младост 1", ул. "Сто усмивки" №4;
ДГ №191 Приказка без край (с яслени групи)
Оборище
гр. София, ул. "Мадарски конник" № 7
9446481
ДГ №191 Приказка без край - сграда ул. Васил Друмев
Оборище
гр. София, ул. "Васил Друмев"
ДГ №192 Лозичка
Лозенец
гр. София, ул. "Розова долина"
028661358
ДГ №193 Славейче
Лозенец
гр. София, ул. "Kап. Тодор Hочев", № 30
028623049 - канцелария
ДГ №193 Славейче - почасова организация
Лозенец
гр. София, ул. "Kап. Тодор Hочев", № 30
ДГ №194 Милувка
Възраждане
гр. София, Овче поле
8310324 8310224
ДГ №195 Братя Мормареви (с яслени групи)
Оборище
гр. София, ул. "Врабча" № 7
9883295 9873208
ДГ №195 Братя Мормареви - полудневни групи
Оборище
гр. София, ул. "Врабча"
ДГ №195 Братя Мормареви - сграда ул. Дунав
Оборище
гр. София, ул. "Дунав"
9884161
ДГ №195 Братя Мормареви - сграда ул. Победа 3
Оборище
гр. София, ул. "Победа"
ДГ №196 Шарл Перо
Красна поляна
гр. София, ул. "Братин дол", № 7
8221787 9290225
ДГ №196 Шарл Перо - почасова организация
Красна поляна
гр. София, ул. "Братин дол", № 7
ДГ №197 Китна градина
Люлин
гр. София, кв.Филиповци - център, ул. "Поручик Хранов" № 5
8 255 009
ДГ №198 Косе Босе (с яслени групи)
Връбница
гр. София, ул. "Войводово", № 4
0876731518
ДГ №198 Косе Босе - почасова организация
Връбница
гр. София, ул. "Войводово", № 4
ДГ №199 Сарагоса (с яслени групи)
Сердика
гр. София, ул. "Струга" № 15а
8313140
ПГ в 199 ОУ "Св. ап. Йоан Богослов" (полудневна организация)
Подуяне
гр. София, ул. "Поручик Георги Кюмюрджиев"
946 69 56
ДГ №200 Цветен рай (с яслени групи)
Люлин
гр. София, жк. Люлин - 10, ул. Димитър Талев № 2
02/9670046
ПГ в 200 ОУ "Отец Паисий" (полудневна организация)
Панчарево
гр. София, ул. "Иван Пешев"
992 62 24



Карта в Google Maps
Виж карта